skip to Main Content

KUŞ KONTROL

1 932159977
1 932159977
2 376347060

ULTRASONİC  KUŞ KOVUCU SİSTEM

Ultrasonic  sesler insanın duyamayacağı seviyede yüksek frekanslardaki seslerdir.  Ultrasonic  ses  sistemi, etkili bir şekilde kuşların doğal şaşırma çığlıklarını kullanır. Kuşlarının korkunç çığlıkları kuşları uyarır, ancak kuşlar sesin kaynağını bulamazlar. Bu belirsizlik kuşların bölgeyi güvensiz olarak değerlendirmelerine  ve başka bir yaşam alanı bulmaya başlamalarını sağlar.

OPTİK KUŞ KOVUCU SİSTEM

Güneş ışığı veya gün ışığını yansıtarak kuşları uzaklaştıran kuş kovucu sistemidir.Kendi etrafında dönerek kuşların en hassas noktaları olan gözlerine yönelik hareketli tehlike işaretleri gönderir.Bu sayede kuşlar onlar için bölgenin tehlikeli olduğunu düşünerek yuvalanma ve konma alışkanlıklarını değiştirir.

 

ELEKTRİK GERİLİMLİ ŞERİTLER

Esnek pvc taban üzerine yerleştirilmiş paslanmaz çelik şeritler üzerinde düzenli olarak hahif bir elektrik akımı geçmektedir.Bu akım kuşları öldürmeden rahatsız etmekte ve basitçe kuşları oradan uzak durma konusunda uyarmaktadır. İnce ,esnek yapısı itibariyle her türlü yapıya kolayca uygulanabilir.

FİLE SİSTEMİ

Her türlü mimaride yapısal boşlukları kapatmak için kullanılan netting sistemi büyük ve küçük her türlü kuş popülasyonunun kontrolünde kullanılır.Uzun süre etkilidir.Isıya,güneşe ve neme dayanıklıdır.

KUŞ ÖRÜMCEĞİ

On iki adet ve daha fazla kola sahip etkili bir çatı ve obje koruma ürünüdür.Olağan rüzgar ve kuşların konmak üzere iken oluşturdukları hava akımı sayesinde yaylanır veya dönerek kuşların konmasını engeller.Gerektiğinde başlık sökülüp gerekli bölgeye giriş yapılabilir.

KUŞ DİKENİ

Polikarbon veya paslanmaz çelikten üretilen kuş dikenleri kuşların konmalarını engelleyerek etkili ve ekonomik bir koruma sağlar.Kuşlar konmak için alçaldıklarında çubukları fark eder ve zarar görmeden ortamadan uzaklaşır.

KUŞ TELİ

Estetik ve görünmez bir kuş kontrol methodu olan kuş teli sistemi tamamen paslanmaz çelik halat , çubuklar ve esneme yaylarından oluşmaktadır.Yayların ve tellerin esnemesinden hoşlanmayan kuşlar bölgeden uzaklaşır.

BİZE ULAŞIN
444 5 125
DETAYLI BİLGİLER
İLETİŞİM
Sinan Seyfi Yetkiner

Sinan Seyfi YETKİNER

Proje sorumlusu
0541 251 50 97

Back To Top