skip to Main Content

KUŞ KONTROL

1 932159977
1 932159977
2 376347060

Güvenli Kuş Kontrolü için en iyi çözüm Kuş Kovucu modern lazer teknolojisidir.

Ekran-Alıntısı2

Modern Lazer teknolojisi

Bird Control Group olarak yıllar süren araştırmanın sonucunda başarılı lazer ışınını geliştirdi.  Hassas bir Optik, Filtre ve Işık Frekanslarının Kombinasyonu ile Hedefe ulaşılmıştır. Sonuç ise kuş kovuculukta olağanüstü bir performans ve bunun yanında  hem insanların hem de kuşların göz sağlığının korunmasıdır.

Horizon ® Safety Sistemi

Patenti alınmış olan Safety Sistem,  Lazer ışınının kontrolsüz veya tehlikeli şekilde olup olmadığını ölçer ve ihtiyaç durumunda ışını deaktive eder. Bu sayede olası bir tehlike anında pilot, yolcu ve personel güvenliğini sağlamaktadır.

HorizonSafety Sistem aktifleştiği anda kullanıcıya LED-ekrandan bildiriliyor, titreşim ve ses ile sinyal vermektedir.

Kırmızı ışık nişanı

Daha uzak mesafelerde daha titiz ve güvenli kullanılabilmek için Aerolaser kırmızı ışık nişanına sahiptir. Bu kırmızı ışık nişanı sayesinde ışın aktifleştirilmeden, dilenen hedefe yönlendirebilmektedir.

® Tuş kilit sistemi

Yetkili personelin dışında kullanımını engellemek için sistem üzerinde tuş kilidi mevcuttur.

Modern lazer teknolojisiyle güvenli kuş kontrolu  doğaya uyum sağlamakla birlikte kuşları uçuş alanından çevreye ve kuşlara zarar vermeden uzaklaştırmaktadır. Kuşlar, kendilerine yaklaşan bu Lazer ışınını fiziksel bir tehlike olarak algılamaktadırlar. Hayati tehlike olarak algıladıkları bu ışının hareket etmesiyle oradan uzaklaşmaktalar.

Kuş kontrolunü sağlarken işletmelere mantıklı çözümler sunuyoruz.

Yemek arayışının,  enerji ve hareketliliğin arttığı bir dünyada etkin ve sürdürülebilen bir kuş kontrolu sağlayabilmek büyük bir değer kazanmıştır

Bu sistem temiz, sessiz bir çözüm olmakla birlikte kuşlara kesinlikle zarar vermemektedir.

EKRAN-~2
BİZE ULAŞIN
444 5 125
DETAYLI BİLGİLER
İLETİŞİM
Sinan Seyfi Yetkiner – Proje sorumlusu
0541 251 50 97
Back To Top