skip to Main Content

GAZ ÖLÇÜMÜ

DSC 4886
DSC 4886
DSC 4927
DSC 5092
DSC 4921
DSC 4905

Yasal sınırlar

Türkiye limanlarından her yıl binlerce konteyner Avrupa’ya girmektedir. Bu konteynerlerin yaklaşık% 12’si yasal limitlerin üstünde olan gaz ve buhar içeriyor. EMA turqpest’in  çabaları sayesinde bu aşırı yüzdeden kısmen bir düşüş görüyoruz. Bu, EMA turqpest’in kontaminasyon kaynağını araştırdığı büyük konteyner yükleri alıcıları arasındaki yakın işbirliğinin doğrudan bir sonucudur.

Üretici ülkelere, Türkiye’de alınan konteynerlerin güvenli girişe sahip olduklarından  emin olmak için hangi adımları atabilecekleri konusunda tarafımızdan özel bilgiler verilir. EMA turqpest, sorunun burada çözülmesi gerektiğine inanmaktadır ve bunu sağlamak için müşterilerine bilgi ve açık raporlar sunmaktadır.Örneğin EMA turqpest,  belirli bir özellikten dolayı çözümlenemeyen riskleri olan bir  ürün hakkında da bu ürünün  güvenli bir şekilde naklini sağlamak için bir protokol hazırlayabilir.

Bu, maliyetleri düşüren ve özellikle çalışanların güvenliğini garanti eden bir kazan / kazan durumu ile sonuçlanır.

EMA turqpest ile dünyanın her tarafındaki fumigasyon işleri arasında ,risklerin burada da sınırlı kalmasını sağlamak için, doğrudan iletişim söz konusudur. Kapların fumigasyona tabi tutulduğu bir gerçektir, ancak Türkiye’ye geçmeden önce yeterli havalandırma ne yazık ki yapılmamaktadır.

Çalışanlarımız, sizin ve çalışanlarınız için güvenli bir işyeri sağlamak  için her gün hizmetinizdedir.

İşleri nasıl farklı yapacaklarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin!

EMA turqpest Portalı

EMA turqpest müşterisi olarak, özel geliştirilmiş yazılımınıza 24 saat erişebilirsiniz. Bu, ürün akışınızı yakından kontrol etmenizi ve göndermenizi sağlar. Uzmanlarımız tarafından bizzat hazırlanan bir ölçüm protokolü temelinde, ölçülmesi gereken konteynerlerin otomatik olarak seçilmesi yapılır.

Back To Top