skip to Main Content

TOHUM & MAHSUL KORUMA

1 740887115
1 740887115
Tohum1 144502726
Depo1 80479870

SPREY UYGULAMALAR

EC formülasyonunda tahıl zararlılarına karşı depo yüzeyine uygulanabilen hem ani hem de kalıcı etkiye sahip insektisitler vardır. Aktif madde zararlıya temas ettikten sonra canlının dış iskeletinden geçerek vücuda alınır.zararlıların sinir hücrelerinde sodyum kanallarında etkilidir. Bu insektisitlerle yapılan uygulamaların yanı sıra direkt mahsulün üzerine dahi özel ekipmanlar ile uygulanabilmekte ve uygulama dozunda dahi tahıllar için belirlenmiş olan uluslararası kalıntı seviyesinin (MRL) altındadır. Bu mahsullerden elde edilen ürünlerde dahi kalıntı bırakmamaktadır. Bu insektisitlerin çimlenmeyi engelleyici bir etkisi yoktur.

EMA turqpest elemanları talebiniz halinde Avrupa’da ve Dünyada birçok ülkede ruhsatlı olan bu ürünleri güvenli bir şekilde uygularlar. Özellikle tahıl mamullerinin depolandığı boş depolarda yüzey spreyi olarak uygulandığında koruyucu etkisi en az 35 gün boyunca sürer. Var olan zararlıyı hızlıca öldürür ve sonradan gelecekler için ise koruma sağlar.

Piretroidler ile (örn. deltamethrin ve siflurin) sahip olduğumuz dayanıklılık ve uzmanlık hepsinden iyidir.

Kullandığımız temel insektisitler WHO Pestisit Değerlendirme Şeması tarafından değerlendirilmekte, belirlenmekte ve önerilmektedir. Yerel ve uluslar arası düzenleyici standartlar ile uyum sağlamaktadır.

İLETİŞİM
Mehmetseyhan

Mehmet Seyhan

Gıda Mühendisi
0542 251 50 53

BİZE ULAŞIN
444 5 125
DETAYLI BİLGİLER
Back To Top