skip to Main Content

SULAK ALAN ISLAHI

DSC 0619
DSC 0619
DSC 0617
215
207
172

TRUXOR DM 5000

18 Yılın üzerinde deneyim, gelişim ve amfibi taşıt üretiminin sonucudur. Truxor DM 5000, iyi bir performans ile kapasiteye sahip bir profesyonel iş makinesidir. Tork sınırlayıcısı bulunan hidrolik pompası büyük miktarda güç gerektiren aletler ile birlikte çalışabilmesini mümkün kılar.

Makine, 2014 yılından beri, makinenin sürüşünü kolaylaştıran ve daha fazla işlev sağlayan bir CAN bus teknolojisine dayanan yeni bir kontrol sistemi ile donatılmıştır.

TRUXOR DM 5045

Yüksek performansa sahip profesyonel bir iş makinesidir. 45 hk turbo dizel motor ile donatılmıştır. Daha yüksek momente sahip daha büyük bir motor makine ile aletlere daha fazla güç sağlar.

Truxor DM 5045 daha etkin bir havalandırma sunarak yağın oksitlenmesini geciktiren patentli bir siklon tank ile donatılmış bir hidrolik sisteme sahiptir. Düşük yağ miktarı sayesinde, makine performansını arttıran daha ağır olan motorun ağırlığını karşılayabilmekteyiz. Kontrol sistemi, makinenin sürüşünü kolaylaştıran ve sunulan işlevleri arttıran bir CAN bus teknolojisine dayanmaktadır.

Back To Top