skip to Main Content

KİŞİSEL KORUMA

Koruma1 233214803
Koruma1 233214803

FİLTRELEME AYGITLARI

Filtreleme cihazları çevre havası bağlıdır. Bu yeterli oksijen mevcut olduğu ve zararlı maddeler, olabilir, örneğin eğer ya koku ya da tat sadece filtre cihazı kullanılmalıdır anlamına gelir. Filtreleme cihazın tasarımında ve nasıl çalıştıkları ile ayırt edilir. (Üfleyici olmadan) ayrılabilir filtreler ile Yüz parçaları ve ayrılamaz filtrelerle Yüz parçaları filtre cihazları alt bölümlere ayırma.

YALITIM CİHAZLARI

Yalıtım cihazlar, bağımsız bir şekilde, ortam havasının hareket ederler. Bunlar eylemin kendi türe özel modda farklıdır. Orada taze hava ya da basınçlı hava solunum cihazı olarak değil serbest taşınabilir cihazlar, bir bölümüdür, ve taşınabilir serbestçe ekipman gibi solunum cihazı gibi.

 

VÜCUDUN KORUNMASI

Vücut koruma vücudu korumak için hizmet ekipman veya herhangi bir giysi türü içerir. Bu ve fan ya da hava desteği olmadan CAT III kategorileri CAT I’in öncelikle takım bulunmaktadır. Ayrıca, vücut koruma kafa, gözler, kulaklar, eller ve ayaklar korumaya yönelik cihazlar da dahildir.

GAZ ALGILAMA

kullanıcıların sağlığı ve güvenliği ile ilgili olarak, o zaman içinde yanıcı ve zehirli gazlar ve buharlar tehlikeleri yönelttiği tehdidi tanımak önemlidir. portatif gaz ölçüm ve uyarı cihazı servis edin.

KAÇIŞ CİHAZLARI

Kullanıcı, “Uçuş teçhizat” ve “kendini kurtarma ekipleri” altında tehlikeli ortam atmosferi ile alanlarından kaçmasına izin respiratörlerin ifade eder. Kendinden kurtarıcı filtreleme cihazları veya taşınabilir serbest yalıtım cihazlar olabilir. kendini kurtarma için cihazlar sadece uçuş için ve asla iş için kullanılabilir. Kaçış davlumbaz yanık kurbanlarının tahliyesi için itfaiye örneğin kullanılmaktadır. Birçok şirket ziyaretçiler veya yabancı işçiler tür cihazları temin etmek için bile, bugüne kadar gidin.

 

YANGIN DEPORTMANLARI / AJANSLARI

Yangın hizmetleri için özel cihazlara ek olarak büyük önem kamu sektörüne özgü olan mevcut gelişmelerdir. NRW ve Berlin Senatosu PAPR eyaletinin sivil koruma konsepti için geliştirilen hastalar için bakım uygun ve dekontaminasyon için PM tarafından yapılır.

TARIMSAL ÜRÜNLER

Seçilen ürünler tarım sektöründen kullanıcıları korumak. Böylece, özel sistemler, bitki koruma alanında için geliştirilmiş özellikle olmuştur. Ama aynı zamanda tarım ve hayvancılık için risklere, toza karşı örneğin veya alerjenler münhasır ürünlerdir karşı korumak için. Buna ek olarak, PM-taze hava basınçlı hortumu cihaz birçok biyogaz tesislerinde standart haline gelmiştir.

BİZE ULAŞIN
444 5 125
DETAYLI BİLGİLER
İLETİŞİM
DSC 4315

Mehmet Seyhan

Gıda Mühendisi
0541 251 50 53

Back To Top